Основні принципи того, що таке бонуси?

Які бонуси? Може бути веселою для будь-кого

Як стверджується, велика кількість винагород є дискреційними, вказуючи на те, що перевага пов’язана з певним розподілом, вашим рівнем або вашою продуктивністю, менеджер просто отримує можливість вибрати, що є і не варто одного, а не лише скільки винагорода. Як ви можете подумати, це робить пільги досить складною темою як для бізнесу, так і для співробітників.

Чому фірми пропонують бонусні пропозиції? Часто винагороди дають, оскільки це те, що ринок каже компаніям робити.

Основна причина, чому роботодавці приваблюють пільги, полягає в тому, що вони закликають співробітників наполегливо працювати, щоб допомогти фірмі працювати добре. «Вони мають намір узгодити стимули, як-от: «У вас все добре, якщо у вас все добре», — стверджує Дехеджіа. Крім того, він має тенденцію платити людям, які знають, що можуть заробляти ще більше грошей, приносячи ще більше прибутків, як прямих (наприклад, продажі), так і опосередковано (наприклад, маркетинг чи виконавчий менеджмент), дуже заохочуються робити це..

Що таке бонуси?

Коли бізнес працює погано через погану роботу, працівник платить ціну з нижчою компенсацією, на відміну від людини без структури виплат, яка заробляє гроші однаково, незалежно від того, наскільки добре працює компанія. Деякі люди можуть вважати цю ідею стресовою. Однак зворотна сторона – річна заробітна плата без премії означає, що, безсумнівно, бувають моменти, коли ви працюватимете додатково, а також не будете компенсувати цю роботу.

Дехеджіа зазначає, що бонусні пропозиції ніколи не мають на увазі, що вони є єдиним водієм утримання та натхнення працівників. Компенсація є одним із засобів підвищення ефективності, однак «вона не замінює адміністрування, [а також] вона не замінює оцінку, пошук, а також просування, навчання, [а також] можливості», — стверджує він. . Ось чому компанії повинні завжди думати про цінність своїх стратегій заохочення і збалансувати їх з іншими винагородами, а також перевагами.

Які існують види переваг, а також як вони функціонують? Деякі бонусні пропозиції розповсюджуються щоквартально, інші – щорічно. Одні є єдиними, інші повторюються. Все залежить від того, на якій посаді ви перебуваєте, на якому ступені ви знаходитесь, який внесок, яке ваше лідерство, а також якій компанії ви допомагаєте (серед багатьох інших речей).

Розумний трюк: які бонуси? Про що ніхто не говорить

Ви можете отримати великий або незначний заохочення (або не винагороду взагалі) залежно від того, наскільки успішною була ваша компанія або відділ деталей того року, а також від того, наскільки значною частиною цього успіху ви були. Це також можна подумати про «розподіл прибутків». Причина, по якій фірми чекають цілий рік, перш ніж заплатити вам, пов’язана лише з тим, що це означає, що вам потрібно залишитися довше, тому дуже мало людей залишають роботу, перш ніж накопичити свою річну пільгу..

https://medium.com/@philjokw/galas-95ce135b9f06

Бонус на місцевість Додаткова пільга призначена для осіб, які перевершують і минулі, а також «як правило, пов’язані з роботою, яка виходила за рамки ваших функцій», — стверджує Дехеджіа. Якщо, наприклад, ви допомогли з унікальним завданням, відпрацювали додаткові години або зіграли важливу складову в успіху бізнесу непередбаченим методом, ваш менеджер може використати свою розсудливість, щоб використати вам додаткову плату..

Бонусна пропозиція авторизації. Завершальна бонусна пропозиція — це одноразова бонусна пропозиція, яка надається, коли ви входите в нову функцію. Фірми можуть постачати його, коли робітник пропонує щось набагато краще, або якщо співробітник переїжджає на роботу в нове місто, а також компанія має намір покрити деякі витрати (це також може залишитися в типі пропозицію або пакет бонусів за переїзд).

6 простих прийомів для отримання бонусів?

Як правило, це спонукання потенційних клієнтів прийняти завдання. «Згодом, взагалі кажучи, у вашій роботі є пункт, що якщо ви йдете раніше певної кількості часу, як правило, за рік, ви повинні повернути гроші фірмі», — стверджує Дехеджіа. На жаль, бізнесові важко це нав’язати.

Бонусна пропозиція утримання Бонус утримання, який можна порівняти з винагородою за підписання, стосується збереження корисних навичок. Зазвичай це пропонується під час купівлі, злиття або реструктуризації великої фірми, щоб спонукати особу залишитися на додатковий період часу, якщо вона хоче піти або укласти угоду в іншому місці..

Як правило, це не надається, поки перспектива не буде працювати, а також залишився протягом кількох місяців. Сама винагорода, каже Дехеджія, має бути «достатньою для того, щоб ви дійсно когось порадили», тож зазвичай це чудова кількість грошей залежно від завдання та рівня від 1000 доларів до кількох тисяч.